Total of answers: 13

Main » 2008 » November » 13 » Konferencija u Čelarevu
Konferencija u Čelarevu
9:02 PM
Stratezi Crvene zvezde i domaće ČSK-a su se nakon utakmice zajedno obratili prisutnim novinarima.

Čedomir Janevski je pre svega zadovoljan prolaskom u ¼ finala Lav kupa:

I očekivali smo da nas danas ne čeka lak posao. Rekao sam igračima odmah posle utakmice sa Vojvodinom da ne smemo da se opustimo s obzirom da igramo protiv jedne dobro organizovane ekipe koja je u prvom krugu ovog takmičenja izbacila Čukarički.

U prvom poluvremenu nismo uspeli da dođemo do pravih prilika s obzirom da je domaćin odigrao veoma organizovano u odbrani. Ne sme da se zaboravi dobra prilika ČSK-a koju domaćini, na sreću, nisu uspeli da pretvore u vođstvo. Posle pauze i razgovora sa igračima počeli smo da igramo dosta brže i agresivnije što je i rezultiralo prvim golom posle kojeg smo dobili dodatni prostor za organizaciju naše igre. Protivnik se otvorio i mi smo postigli i drugi gol koji je i rešio pobednika.
Čestitam domaćinu na pokazanom požrtvovanju i dobroj organizaciji meča.

Petar Kurčubić, šef struke ČSK-a, je žalio za jedinom pravom gol šansom svoje ekipe:

Podelio bih današnju utakmicu na dva dela-do prvog primljenog gola i posle njega. Prvo poluvreme i period do penala smo odigrali veoma organizovano. Tada smo i propustili dobru priliku da povedemo što bi sigurno promenilo dalji tok utakmice i poremetilo igru Crvene zvezde. A desilo nam se obrnuto. Posle primljenog gola smo se otvorili i protivnik je to umeo da kazni. Na 2:0 smo izgubili sve šanse da stignemo a kamo li pobedimo.
Čestitam Zvezdi na fer i korektnoj borbi i želim joj puno uspeha u daljoj borbi za trofej Lav kupa Srbije."

Views: 1405 | Added by: admin | Rating: 0.0/0 |